В дошкільному навчальному закладі №156 міста Києва набувають дошкільну освіту діти віком від 1,5 до 6 років в групах, що укомплектовані за віковим принципом:

Освітньо-виховний процес здійснюється згідно державних програм. Базовий компонент дошкільної освіти ― це Державний стандарт дошкільної освіти України, який реалізується програмами та навчально-методичним забезпеченням, що затверджуються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Базова програма "ЯуСвіті" - одна із складових комплекту нормативних документів та науково-методичних матеріалів, на основі якої проводиться модернізація дошкільної освіти в Україні. Ця програма розроблена та затверджена Міністерством освіти і науки України згідно Закону України "Про дошкільну освіту" та положень Базового компоненту дошкільної освіти в Україні .

Забезпечують малюкам різносторонній гармонійний розвиток та комфортне перебування висококваліфіковані педагоги з середньою та вищою освітою та досвідчений обслуговуючий персонал.

В розпорядженні дітей затишні, обладнані усім необхідним групові кімнати, де вихователі організовують різні види діяльності: навчальну, трудову, ігрову.

Педагоги навчають рідної мови, грамоти, математики, малювання, ліплення, знайомлять з рідним краєм, природою, основами валеології, виховують культуру поведінки та взаємин. На базі ДНЗ №156 періодично проводяться заняття студентів КДПУ ім. М.П. Драгоманова.

Наш садочок має всі необхідні структурні підрозділи для повноціного виховання дітей та обслуговування педагогічного процесу.

музичний зал в дитячому садочкуМузичний зал

музичний зал ДНЗ 156В садочку є музичний зал, де дітки займаються хореографією та співом. Музичний зал оснащений всім необхідним для гармонійного розвитку дітей. Музичні керівники допомагають розкритись творчим здібностям наших вихованців. Багато веселих і гомінких свят проходить в світлому, гостинному музичному залі.

спортивний зал в дитячому садочкуСпортивний зал

Спортзал дитсадку ДНЗ 156Фізичному вихованню та здоров'ю особлива увага. В спеціально обладнаному спортивному залі вихователь з фізкультури систематично проводить з дітьми ранкову гімнастику, заняття, спортивні ігри та розваги. Ранкова гімнастика з дітьми провдиться щодня, заняття з фізкультури 2 рази на тиждень.

медсестра в дитячому садочкуМедсестра

Медичний кабінет дитячого садочку ДНЗ 156Здоров'ю дітей особлива увага. Медико-педагогічний контроль за фізичним розвитком дітей в садочку здійснюють вихователі та медсестра, яка окрім надання необхідної медичної допомоги відповідально слідкує, як розвиваються дітки. Періодично перевіряється зріст та вага діток.

кухня в дитячому садочкуКухня

Кухня дитячого садочку ДНЗ 156В нашому садочку працює кухня, яка щодня забезпечує дітей повноцінним триразовим харчуванням. Харчування дітей відбувається безпосередньо в групах під наглядом вихователів та помічників вихователів.

пральня в дитячому садочкуПральня

Пральня дитсадку ДНЗ 156В садочку працює своя пральня, що дозволяє утримувати та контролювати чистоту білизни в дитячих групах на більш якісному рівні. Не секрет, що діти в своєму віці не завжди можуть забезпечити охайність під час прийому їжі та сну. Тому наявність пральні допомагає нам оперативно вирішувати питання чистоти білизни.

 
 
     

Керівник ДНЗ 156

завідуюча ДНЗ 156 Москалюк Г.М.

МОСКАЛЮК
Галина Миколаївна
Керівник ДНЗ 156

Гуманізація педагогічної діяльності, створення емоційного комфорту, невимушеної обстановки для дітей, здійснення індивідуального підходу, розвиток творчості дитини, забезпечення фізичного та психічного здоров'я - такими принципами керується колектив у своїй роботі з дітьми. Об'єднує всіх вихователів, забезпечує ефективність їх праці необхідна і природна умова  - любов до дітей.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff